Телефон
+380675823322 Пн-Пт 09:00-18:00
Телефон
+380955823322 Пн-Пт 09:00-18:00
Viber
Telegram
Whatsapp
Facebook Messenger

Коллагеназа

Фермент для гідролізу кератина

Коллагеназа

Коллагеназа (Collagenase) - фермент (ензим) розщеплює колаген з виділенням вільної амінокислоти оксипроліну. Важливою властивістю колагенази є її здатність до біодеградації основного білка міжклітинної матриксу - колагену.

Фермент коллагеназа може розщеплювати майже всі типи колагену і здатний зруйнувати не тільки пептидную ланцюг білка, але і численні зв'язки всередині потрійних спіралей молекул.

Коллагеназа застосовується в різних областях, де необхідно розщеплювати колагенові волокна: біомедицину, дерматології та косметології. Фермент використовується в препаратах для видалення некротичних тканин з ран, і сприяє м'якому рубцювання тканини.

Іруксан (Irucsan) - гель з колагеназою та мірамістином. Видаляє некротичні тканини, зменьшує утворення рубців та шрамів після операцій, опіків, травм, акне, виразки.

Коллагеназа (Collagenase)

Препаративна форма: порошок.

Колагеназна активність: 2000 од/г.

Форма випуску: Пластикова банка 30г та 100г.

Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення.

Умови зберігання: зберігати за температури не нижче -25 ºС та не вище +25 °С в пакуванні виробника.

Фермент Коллагеназа (Collagenase) виготовляється компанією ENZIM Biotech на власних виробничих потужностях - Завод мікробіологічного синтезу "ЕНЗИМ" (м.Ладижин, Украаїна), та використовується при виробництві продукції ENZIM Pharm

Консультація та замовлення через месенджери

Viber Telegram WhatsApp

Завод мікробіологічного синтезу "ЕНЗИМ"

Сайт виробника