WhatsApp Viber

Колагеназа ENZIM

Фермент для гідролізу коллагену будь-якого типу

Колагеназа ENZIM - Фермент для гідролізу колагену будь-якого типу, використовується в косметології та фармакології Купити Ціна виробника: +380989009003

Колагеназа ENZIM - фермент розщеплює колаген з виділенням вільної амінокислоти оксипроліну. Важливою властивістю колагенази є її здатність до біодеградації основного білка міжклітинної матриксу - колагену.

Фермент може розщеплювати майже всі типи колагену і здатний зруйнувати не тільки пептидную ланцюг білка, але і численні зв'язки всередині потрійних спіралей молекул. Руйнує деформовані волокна колагену аж до повного його розчинення, еффективно розбиває фіброзні мікроузли та мікромодулі.

Коллагеназа застосовується в різних областях, де необхідно розщеплювати колагенові волокна: біомедицину, дерматології та косметології.

Коллагеназа відноситься найбільш потужних протеолітичних ферментів із специфічним дією на колагенові волокна - основного структурного елементу сполучної тканини. Колагенази є єдиними ферментами, здатними специфічно розпізнавати нативний колаген і гідролізувати його.

Колагеназа в косметології

У косметології Колагеназу ефективно застосовують:
✓ Для корекції рубців (атрофічних, гіпертрофічних, келоїдних, рубців постакне).
✓ При фіброзних ускладненнях, включаючи пост-травматичні і пост-хірургічні фібрози.
✓ При ускладненнях після естетичних операцій (ліпосакцій, липофиллинга і ін.).
✓ При комплексній терапії фіброзного целюліту.
✓ При підготовки до інвазивних процедур.

Досить популярними в кометології є пілінги з використанням ферментів, а зокрема з колагеназою. Коллагеназа вибірково розщеплює міжклітинні зв'язку, тим самим видаляючи верхні шари епідермісу, очищає пори.

Цей пілінг делікатно вирівнює мікрорельєф, інтенсивно зволожує, м'яко очищає від відмерлих рогових лусочок, стимулює оновлення і омолодження, покращує колір обличчя. Під дією ферментного пілінгу запускаються процеси відновлення, поліпшується колір і вирівнюється мікрорельєф шкіри.

Виробник

Завод ферментних препаратів ЕНЗИМ (м.Ладижин, Україна)

Ціна

7000 грн за 100 г

В наявності

Купити фермент Колагеназу у виробника