Телефон
+380675823322 Пн-Пт 09:00-18:00
Телефон
+380955823322 Пн-Пт 09:00-18:00
Viber
Telegram
Whatsapp
Facebook Messenger

Іруксан

Гель з колагеназою

Іруксан (Irucsan) - гель з колагеназою та мірамістином. Видаляє некротичні тканини, зменьшує утворення рубців та шрамів після операцій, опіків, травм, акне, виразки.

Іруксан

Склад препарату: 1г гелю містить: колагенази, не менше 70 КлА.

Допоміжні речовини: мірамістин, поліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 1500, полоксамер 188, цетилстеариловий спирт, вода очищена.

Форма випуску: туба металева, полімерна або комбінована по 20г, 30г, 40г, 50г, полімерний контейнер, банка по 20г, 30г, 40г, 50г.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення, за температури зберігання не нижче 0 ºС та не вище +25 °С в пакуванні виробника.

Рекомендації щодо застосування

Іруксан рекомендовано застосовувати при пошкодженнях шкіри, при яких є ризик інфікування, для профілактики утворення грубих рубців при загоєнні, зменшення сформованих рубців, в тому числі після пластичних та хірургічних операцій, опіків та травм.

За рахунок наявності в складі гелю специфічного ферменту – колагеназа, який викликає гідроліз колагену будь яких типів, Іруксан сприяє швидкому очищенню пошкодженої ділянки, попереджає утворення патологічних рубців, ефективно видаляє старі частинки шкіри, що відшаровуються, розгладжує нерівності шкіри, загрубілості, рубці та шрами.

За рахунок наявності в складі гелю мірамістину, який є сучасним антисептиком з широким спектром бактерицидної дії, Іруксан має антибактеріальний та антисептичний ефект, усуває подразнення пошкодженної ділянки.

Збалансована основа гелю сприяє зволоженню пошкодженої ділянки, попереджаючи її пересушування, що пришвидшує відновлення.

Спосіб застосування

Гель застосовують місцево. Кількість гелю на одне нанесення встановлюють індивідуально, оскільки вона залежить від площі ураженої ділянки.

Гель необхідно наносити тонким шаром один або кілька разів на день на попередньо очищену поверхню. Тривалість використання визначається динамікою загоювання, ліквідацією запального процесу, очищенням пошкодженої ділянки, зменшенням поверхні рубцевої тканини, а також відсутністю чи наявністю побічної дії.

Протипоказання

Використання протипоказано при підвищеній чутливості до діючої речовини або до інших компонентів гелю.

Консультація та замовлення через месенджери

Viber Telegram WhatsApp

Перед застосуванням геля Іруксан, рекомендована консультація у лікаря.
Самолікування може нашкодити Вашому здоров'ю.